Październik 2014 - Prawo Agaty (odc. 10)

W październiku Kamil zagrał epizod w popularnym serialu "Prawo Agaty". Pani Mecenas Agata Przybysz, grana przez Agnieszkę Dygant, przyjęła sprawę, w której stawką jest życie pewnego chłopca (tzn. Kamila), leżącego w szpitalu i oczekującego na operację.

Październik 2014 - Muzeum Historii Żydów Polskich

Od dwóch lat jesteśmy wolontariuszami Muzeum Historii Żydów Polskich "Polin". Nareszcie doczekaliśmy się otwarcia wystawy stałej! 23 października 2014 roku mieliśmy zaszczyt poprowadzić na żywo lekcję muzealną dla szkół podstawowych pt. "Opowieść o Żydach polskich".

Wrzesień 2014 - Masz wiadomość

Od września jesteśmy współprowadzącymi program „Masz wiadomość”. Nasza audycja nie tylko informuje, ale również inspiruje i bawi. Każdy odcinek składa się z pięciu segmentów tematycznych, inspirowanych zainteresowaniami i problemami dzieci w wieku szkolnym.

Sierpień 2014 - Szczęście świata

25 sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu fabularnego „Szczęście świata”. Reżyserem filmu jest Michał Rosa, autor m.in. „Rysy”, „Ciszy” oraz reżyser serialu „Czas honoru”. Będzie to niezwykła opowieść o losach mieszkańców kamienicy na Śląsku, Janie i Róży oraz zauroczonych nią trzech mężczyzn - Polaka, Ślązaka i młodego Niemca.

Sierpień 2014 - 70. rocznica Powstania Warszawskiego

Od ponad roku jesteśmy wolontariuszami Muzeum Powstania Warszawskiego. Nie mogło nas zabraknąć przy obchodach 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. W dniu 1. sierpnia pomagaliśmy byłym Powstańcom podczas uroczystości pod pomnikiem Gloria Victis.

Lipiec 2014 - Dąbskie wieczory filmowe

Dwa tygodnie lipca spędziliśmy na plaży Pomorza Zachodniego. Na zakończenie naszych fantastycznych nadmorskich wakacji udaliśmy się do Szczecina na Dąbskie Wieczory Filmowe organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie.

Czerwiec 2014 - Przedstawienie

W dniu 12 czerwca odbyło się pierwsze nasze przedstawienie na deskach prawdziwego teatru. W Teatrze SOHO, razem z koleżankami i kolegami z Ogniska Teatralnego Teatru Ochoty, na zakończenie pierwszego roku w Ognisku wystawiliśmy „Wariacje z tematem”, inspirowane Mironem Białoszewskim i Tadeuszem Micińskim.

Lipiec 2014 - Lato z muzami

W lipcu Kamil był gościem 18. Międzynarodowego Festiwalu Filmu – Muzyki – Malarstwa „Lato z Muzami” w Nowogardzie. Wystąpił obok takich sław jak Wojtek Smarzowski, Wojciech Solarz, Sebastian Stankiewicz. Po projekcji filmu odbyło się fascynujące spotkanie z widzami.

Maj 2014 - 54. Festiwal Filmowy w Zlinie

W dniach 29 maja - 4 czerwca w Zlinie w Czechach odbył się 54. Międzynarodowy Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży. Na Festiwalu w sekcji "Young Stars" pokazano film "Biegnij, chłopcze, biegnij".

Najpierw oczywiście był czerwony dywan, autografy i powitanie, a także popcorn, słodki!

Czerwiec 2014 - Koniec szkoły

26 czerwca 2014 roku zakończyliśmy naukę w szkole podstawowej!! Ależ ten czas szybko zleciał. Pochwalimy się nieśmiało, iż zostaliśmy uznani za najlepszych uczniów w szkole - otrzymaliśmy nagrodę Patrona Szkoły oraz całą furę innych nagród książkowych i dyplomów.